Sama na Valentýna? Nevadí!

0
13

Jste singly a občas si řeknete, jaká škoda, že nemůžete zažít romatické rande? Nuže při těchto příbězích to litovat asi nebudete…

Valentýnské rande jako noční můra
Mnoho žen si představuje svátek zamilovaných v podobě romantické večeře, květin a vyznání lásky či náklonnosti. Někdy se však z romantiky vyklube hororový večer, který je od naší představy na míle daleko. Pokud jste na sv. Valentýna sama, nezoufejte! Je lepší strávit večer než singly než se dostat na rande, které připomíná spíše hororový scénář. Tyto ženy, jejichž nepovedená valentýnská setkání přinášíme, by mohly mluvit.

Randění se dvěma chlapy se někdy nevyplácí
Mladá Cristina se setkávala se dvěma muži najednou. Na tom by nebylo nic špatného, ​​pokud se nejedná o závazný vztah, ale naopak začátky a vzájemné „oťukávání“. Cristina však randila s Danem i Joem několik měsíců. Po celou dobu o sobě nevěděli, a svědomí mladé ženy se po čase projevilo – rozhodla se dát Joeovi sbohem. Ozřejmila mu, že momentálně nemá zájem o žádný vztah. Valentýnský večer měla v plánu strávit s Danem, se kterým chtěla vztah povýšit na seriózní.

Dan ji ve svátek zamilovaných vzal na romantickou večeři do krásné restaurace. Všechno vypadalo ideálně – dokud nepřišel k jejich stolu číšník s jídelním lístkem. Byl to Cristinin druhý nápadník, Joe. Cristina si nejenže neužila večer, nejenže musela trpět pohled Joea, kterému řekla, že vztah nechce, ale ještě musela poslouchat poznámky Dana. Ten číšníkovi – Joeovi – řekl, že omáčka k jídlu byla tak výborná, že kdyby přesně takovou Cristina navaří, okamžitě by si ji vzal za ženu. Level trapnosti? Milion.

Platila pití i ženám, které její partner balil
Emily se občasně potkávala s jedním mužem, se kterým to ale na vztah nevypadalo. Někdy si vyšli, občas měli od sebe pauzu – nic vážného. Před dnem sv. Valentýna se však dohodli, že se opět utkají a svátek stráví spolu. Po večeři se zastavili na drinky do jejího oblíbeného baru, kde si otevřela účet u číšníka. Na účet se připočítávala cena pití, aby se drinky zaplatily najednou před odchodem z podniku a nemusely se platit průběžně.

Po pár drincích si odskočil – a dlouho se nevracel. Emily se rozhlédla po podniku, chvíli ho hledala, až ho našla sedět u jiné dívky. Nasměrovala si to k nim, a dožadovala se vysvětlení. Chlap se na ni překvapeně zahleděl a tvářil se, že ji nezná a nikdy v životě se neviděli. Požádal ji, aby je nechala na pokoji.

Emily byla tak šokována, že rovnou šla za číšníkem zaplatit – a zjistila, že výše účtu četla více než 200 dolarů (přibližně 266 eur). Emily měla jen dva drinky, a na její šokovaný výraz číšník odpověděl, že její partner objednával pití pro jiné ženy v baru. Tehdy měla Emily jasno – nadobro s ním skoncovala a žádné náhodné rande jen z pocitu samoty se nekonalo.

Může být rande ještě trapnější?
Jednadvacetiletá Christine se dohodla se svou internetovou známostí, že se poprvé setkají na den sv. Valentýna. Dohodli se na romantickém rande v restauraci, která byla k tomuto speciálnímu dni patřičně připravena valentýnským menu. Po příchodu však Christina s mužem čekali neuvěřitelných 45 minut, než je usadili.

Už tehdy bylo jasné, že nestihnou film, na který dotyčný už koupil lístky. Co bylo ještě horší – muže nenapadlo, že za valentýnské menu má restaurace pevnou cenu, která byla o dost dražší, než očekával a mohl si dovolit. Večeře se tedy skládala jen z předkrmu, které měly v nabídce běžného jídelníčku.

Další část rande strávili v kině, kde si dotyčný žádal zpátky peníze za film, který zmeškali. Aby byl valentýnský večer ještě horší, na cestě z kina měli dopravní nehodu. Sněžilo, a chlap se rozhodl neposlouchat Christininu radu, aby zpomalil. Narazili do mantinelu – a třešničkou na dortu bylo, že se na místě rozplakal. Christina tento večer klasifikuje jako nejhorší rande ve svém životě.

Nabízel mnohem víc než jen rande.
Sarah se na Valentýna dočkala svého vysněného rande – muž, kterého poznala prostřednictvím své práce a dlouho se jí líbil, ji pozval na romantickou večeři. Vše probíhalo idylicky; dobré jídlo, film v kině, drinky v podniku. S dotyčným si padli do oka, byl okouzlující, vtipný a pozorný. Celý večer by byl přímo božský a adept na nejlepší rande jejího života, až do osudného momentu, kdy se začal na židli ošívat a viditelně znervózněl.

Sarah předpokládala, že důvodem jeho nervozity je záměr pozvat ji k sobě domů. Ale ono ne. Muž měl úplně jiné plány a mnohem větší než jen noc strávená u něj doma. Sarah se zastavil dech jakmile si klekl na koleno a požádal ji o ruku.

Předchozí článekPodvodník z Tinderu okradl ženy o miliony, plán změnit si plastikou tvář k nepoznání mu nakonec nevyšel: Není však jediný, co lhal!
Další článekVesmírné copy jsou hitem, takto si je učešete jednoduše a rychle! Komu sluší a jak je nosit, radí i známý kadeřník