Informační systém pro mateřské školy – praktický pomocník pro správu školky

0
3

V dnešní době se nabízí mnoho moderních technologií, které vám usnadní život. Nabízí se efektivní nástroj, který vám usnadní správu školky. Lze tak zefektivnit administrativní práci, díky čemuž vám zbyde více času na věnování se dětem.

Contents

Informační systém pro mateřské školy

Každodenní úkony spojené a administrativou jsou časově náročné. Informační systém pro mateřské školy umožňuje efektivně spravovat všechny aspekty ovlivňující chod školky. Může jít například o evidenci dětí, platby za školné, ale i komunikaci s rodiči a mnoho dalšího. Systém je jednoduše navržen tak, aby vyhověl potřebám ředitelů a pedagogů. Již vás tak nebudou trápit zdlouhavé formality.

Správa mateřských škol

Aplikace pro mateřské školy je vybavena řadou praktických funkcí, díky kterým je správa mateřských škol jednodušší. Jednou z nich je například elektronická docházka, vždy tak budete mít přehled o počtu dětí. Kromě toho vás systém zbaví starostí s výkaznictvím – export dat pro MŠMT, správa podkladů k dotacím, ale i pokladna. Zajištěn je automatický výpočet školného, generování podkladů pro platbu a zároveň i exporty pro kuchyni a hospodářku. Vše přehledně na jednom místě.

Aplikace pro školky

Správa mateřské školy je mnohdy závislá také na komunikaci s rodiči. V každém případě je důležitý mít spolehlivý komunikační kanál, skrz který lze bez problému informovat rodiče. Školka online nabízí vhodné prostředí, kde máte všechny zprávy na jednom místě. Aplikace pro školky navíc umožňuje rodičům sledovat, co se ve školce děje. Online nástěnka je praktická, podívat se na ni lze třeba z mobilu, kdykoli potřebujete.

Informační systém zautomatizuje řadu úkonů a ulehčí vám práci. Jde o komplexní nástroj, se kterým vás již nebudou trápit starosti s administrativou.

Předchozí článekZnačka MET a její spolehlivé, odolné a cenově dostupné helmy pro dospělé i děti