Nanopovlak – grafenový či keramický, aby lak vašeho vozidla byl spolehlivě chráněn

0
27
Professional car painting

Nanopovlak představuje perfektní řešení, jak ochránit lak na karoserii vozidla. Ten je totiž při běžném využívání vozidla poškozován různými přírodními vlivy. Ovšem renovace a oživení laku navrátí autu lesk jako by bylo nové, díky nanopovlaku si pak zachová svůj skvělý vzhled.

Contents

Detailing exteriéru

Péče o interiér vozidla je pro mnoho z nás samozřejmostí, zvážili jste však už, že byste péči dopřáli i exteriéru vozidla? Díky profesionálnímu detailingu se může váš lak zase perfektně lesknout a vypadat jako nový. Stačí k tomu přitom jen několik kroků, o které se postará firma RenoveCars. Vybírat můžete z různých programů dle toho, jaký stupeň ochrany laku vyžadujete. Neváhejte využít bezplatné prohlídky a kalkulace ceny. Společnost navíc nabízí také řadu dalších služeb pro vaše vozidlo.

Keramický nanopovlak

Jednou z možností, kterou můžete využít, je keramický nanopovlak. Poskytuje ochranu po dobu dvou až tří let. Spolehnout se můžete na stoprocentní chemickou odolnost, odolnost proti oděru, a především oslnivý lesk. Tento nanopovlak je hladký a postará se o redukci skvrn. Už se tak nemusíte bát, že by lak karoserie brzy vypadal poškozeně. S kvalitní ochranou tomu můžete hravě předejít. Stačí svěřit své vozidlo do rukou profesionálů.

Grafenový nanopovlak

Pokud hledáte ještě něco trochu víc, zvolte grafenový nanopovlak. Ten poskytuje ochranu laku po dobu minimálně sedmi let. Je přitom stoprocentně chemicky odolný, spolehlivě redukuje skvrny a je odolný proti oděru. Krom toho je perfektně hladký a okouzlí svou odrazivostí. Vaše auto tak bude vypadat jako nové, a to po dlouhou dobu díky kvalitnímu detailingu exteriéru.

Renovace a oživení laku je skvělou službou, kterou si zamilujete. Udělá z vašeho vozidla to nejkrásnější a ta investice se vám brzy vrátí, a to i ve vyšší zůstatkové hodnotě vozidla.

Předchozí článekZelenskyj žádá politiky a oligarchy, aby se do 24 hodin vrátili na Ukrajinu
Další článekMořská sůl je výborná k detoxikaci celého těla