Značka MET a její spolehlivé, odolné a cenově dostupné helmy pro dospělé i děti

0
6

Rádi se vydáte do nerovného terénu, kde je radost si s horským kolem doslova hrát a vymýšlet kousky, které se jinde, dá se říct, nedají udělat? Možná se ale věnujete klasické běžné cyklistice, kdy občas vezmete kolo na cyklostezku, občas se projedete 20 km v běžném provozu po méně frekventovaných silnicích… V každém případě, ať už jezdíte kdekoli, vyplatí se investovat do kvalitních ochranných pomůcek. V případě pádu nebo jiné nehody můžete být nesmírně rádi, že jste je měli. Lidem při správně zvolené velikosti a pravidelném použití dovedou i zachránit život.

  • MET přináší cyklistům to nejlepší

Helmy, brýle a chrániče MET patří mezi zájemci o cyklistiku k těm nejžádanějším. Není divu. Jde o špičkové, kvalitní a odolné zboží, u něhož si můžete být jisti, že za poměrně nízkou cenu kupujete to nejlepší, co si můžete představit. 

Společnost má za sebou více než 25 let vlastní výroby, výzkumu a vývoje, navrhuje helmy pro běžné cyklisty i pro profesionály. Setkat se s ní můžete u vítězů závodů světového měřítka. MET se zaměřuje na helmy a nabízí to nejlepší na trhu. Vše směřuje k tomu, aby vznikaly pokročilé produkty, jež jsou zároveň designově povedené. Vše je vyráběno i navrhováno v Itálii v italských Alpách. Přilby MET jsou lehounké, do detailů propracované. Volit můžete z dokonalých modelů pro ženy, muže i děti. 

Abyste vybrali správnou velikost, stačí změřit obvod hlavy sobě či dítku a podívat se na tabulku velikosti u daného výrobku. Pokud je u přilby uvedeno víc čísel, znamená to, že je velikost nastavitelná.

Pojďte si koupit kvalitní helmy na webové stránky e-shopu Bikero.cz a podívejte se zrovna i na světla a odrazky FORCE či jiné, aby vás bylo dobře v zimě i navečer po čas celého roku a vaši bezpečnost jste zvýšili.

Předchozí článekRevize elektro aneb které revize elektroinstalace provádět?
Další článekInformační systém pro mateřské školy – praktický pomocník pro správu školky