Mořská sůl je výborná k detoxikaci celého těla

0
22

Mořská sůl, je naprosto výborná k detoxikaci naprosto celého těla. Já osobně si podobnou lázeň dopřávám neustále. Stejně tak to má i má kolegyně z práce, která si pro mořskou sůl jezdí desítky kilometrů do oblíbeného obchůdku své známé. Mořská sůl je tak blahodárná zejména z toho důvodu, že obsahuje zhruba 32-34 % soli ve srovnání s poměrem soli, které se nachází v oceánech a také v mořích. V těchto vodách je obsah soli zhruba 3-4 %. Kromě jiného sůl z mrtvého moře obsahuje také 21 přírodních minerálů, které čistí nejen tělo, ale také mysl, což je v dnešní době naprosto k nezaplacení. 

Sůl z mrtvého moře si jistě každý zamiluje

Sůl z mrtvého moře si rozhodně každý velmi rychle zamiluje. I přesto, že jsem byla zpočátku k soli z mrtvého moře trochu skeptická, názor jsem velmi rychle změnila. Po první lázni v této blahodárné soli jsem se do ní prakticky zamilovala. Cítila jsem se po koupeli skvěle. Opravdu mnohem lépe než po koupeli v různých olejích či pěnách. V tu chvíli mi došlo, jak moc blahodárná tato sůl je a že již bez ní nemohu existovat. 

Sůl z mrtvého moře do koupele je báječná

Sůl z mrtvého moře do koupele je naprosto báječná. Nerozumím tomu, jak je možné, že jsem o soli z mrtvého moře neslyšela více někdy předtím. Kdybych se nezapojila do konverzace na toto téma v solné jeskyni, kam chodím s manželem, nejspíše bych o jejich účincích pranic nevěděla. Paní mi rovněž v solné jeskyni poradila, abych se striktně řídila jednoduchým pravidlem a tím je především nepobývat ve vaně se solí déle než 20-25 minut. Během této doby totiž kůže dokáže vsáknout prakticky veškerou minerální sůl a očistit tak celé tělo a samozřejmě také mysl. Po koupeli se navíc stačí již jen opláchnout vlažnou vodou a nejlépe jít rovnou spát. Alespoň takto to dělám právě já i má kolegyně, která je rovněž na podobných očistných koupelích naprosto závislá.

Předchozí článekNanopovlak – grafenový či keramický, aby lak vašeho vozidla byl spolehlivě chráněn
Další článekLaserové rytí předmětů: Spolehlivé řešení pro reklamní předměty