Porovnání Kaspersky VPN Secure Connection Free a BoxPN VPN: Kterou z nich vybrat?

0
8

Vyplatí se objednat Kaspersky VPN Free, nebo dává větší smysl Boxpn VPN? Parametry obou VPN jsme pečlivě porovnali, přičemž výsledek srovnání je 6/10 : 5,8/10.

Contents

Rychlost downloadu a uploadu Kaspersky Secure Connection Free vs Boxpn, která z nich je vyšší?

Rychlost downloadu a uploadu je jedním z nejdůležitějších parametrů, což platí také o Kaspersky VPN Free a Boxpn.

Průměr downloadu u první VPN dosáhl 73 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 22 Mb/s. Kaspersky VPN Secure Connection Free byla o 51 Mb/s rychlejší oproti BoxPN.

Upload Kaspersky Secure Connection Free činil 83 Mb/s. BoxPN VPN dosáhla hodnoty 16 Mb/s, je tedy o 67 Mb/s pomalejší.

U první VPN jsme naměřili průměrnou rychlost odezvy 15 ms. Konkurentovi Boxpn VPN skript naměřil 65 ms. Čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, takže Kaspersky VPN Free byla o 50 ms lepší.

Průběžné skóre Kaspersky VPN Secure Connection Free proti BoxPN VPN zatím je 5 /10 : 3/10.

Dokáže Kaspersky VPN Free přehrávat Netflix?

Rychlost stahování je pro odblokování Netflixu důležitá, Kaspersky VPN Free to nezvládne. Obecně stačí spustit VPN a z nabídky vybrat zemi, Boxpn odemknout Netflix zvládá.

S VPN lze odblokovat také videa nedostupná v Česku, přičemž BoxPN VPN takovou funkci má. Druhá z VPN funkci obejití YouTube zámku zahrnuje.

Dalšími důležitými funkcemi VPN je multi-hop připojení, ochrana DNS a síťové tunelování. Třeba taková Kaspersky VPN Free má DNS ochranu a BoxPN VPN kupříkladu nemá whitelisting.

V hodnocení funkcí je celkové skóre 3 /10 vs. 8/10.

Jak se daří Kaspersky Secure Connection Free v počtu serverů a nabídce zemí?

Nižší nabídka serverů se může projevit v nižší rychlosti VPN, Kaspersky Secure Connection Free má pod křídly 300 serverů, v aplikaci Boxpn VPN je uvedeno 150 serverů. První jmenovaná jich tak nabízí o 150 víc .

Obdobným parametrem je počet zemí, který u BoxPN VPN byl 32. Porovnávaná VPN má 33, o 1 víc. V této disciplíně tedy vítězí .

Vždy si zkontrolujte počet současně připojitelných zařízení, kterých Kaspersky Secure Connection Free umí neomezeně. Boxpn v jeden moment povolí připojit 5 zařízení. Další parametry si přečtěte v článku nejlevnější VPN.

Které platformy podporuje Kaspersky VPN Secure Connection Free a jaké umí Boxpn VPN?

Možná nejdůležitějším parametrem při výběru VPN je nabídka podporovaných zařízení, Kaspersky VPN Secure Connection Free podporuje přístroje na platformě Android a zabezpečí iOS. Srovnávaná VPN Boxpn VPN systém iOS ochrání, telefony a tablety s Androidem standardně dokáže krýt.

Sdílení informací o používání VPN uživatelem s policií se řídí zákony země, kde má společnost své sídlo. Kaspersky VPN Secure Connection Free je registrována v Rusku. Druhá porovnávaná VPN má původ na Seychelách.

Služba Kaspersky VPN Free je k dispozici v českém překladu, BoxPN česky lokalizována není.

V hodnocení platforem dosáhla Kaspersky VPN Free známky 9/10, Boxpn VPN si vysloužila hodnocení 9/10.

Cena předplatného Kaspersky VPN Secure Connection Free versus Boxpn VPN

Boxpn lze objednat od 82 Kč měsíčně, předplatné druhé z VPN můžete mít zdarma. Hodnocení obou VPN za poměr cena/funkce je 10/10 pro první, respektive 4 /10 pro druhou VPN.

Předchozí článekPři hledání nového zaměstnání hned neházejte „flintu do žita radí pracovní portál Žirafa.cz
Další článekMars zbavil svět 2 868 tun plastu