Restaurant Benecko: Udělejte si výlet za skvělým jídlem

0
15

S příchodem slunečného počasí se přímo nabízí příležitost vyrazit na výlet do přírody. Benecko okouzlí krásnou přírodou, vyrazit můžete třeba na Lufťákovu stezku. V zimě si zde na své přijdou lyžaři. Skvěle se najíte v místní restauraci, ke které patří také hotel. Můžete zde tak strávit i delší dovolenou.

Contents

Moderní horská restaurace

ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí komfortní ubytování, kde můžete strávit svůj volný čas. K hotelu patří také moderní horská restaurace. Restaurant Benecko je jedinečný příjemnou atmosférou a také otevřenou kuchyní. Nejenže se zde skvěle najíte, ale také můžete celý proces přípravy jídla sledovat. Kuchaři vám tak odhalí některá ze svých kouzel, díky kterým dostanete lahodný pokrm. Ať už přijdete na oběd, večeři či rovnou snídani.


Špičkové jídlo

TOP restaurace Benecko pracuje zejména s lokálními surovinami. Ty jsou denně čerstvé, právě kvalitní přísady stojí za tak chutnými pokrmy. Nemusíte už dále hledat, kam do restaurace na Benecku, jelikož tato je nejlepší volbou. Ochutnejte pstruhy z místních horských sádek, hovězí maso z nedaleké farmy či třeba domácí zmrzlinu. Lokální suroviny vás okouzlí svou čerstvostí a kvalitou.


Prostor pro každého

Do restaurace můžete vyrazit jako hotelový host, ovšem i jako výletník procházející kolem. Navíc je k dispozici i uzavřený salonek pro 40 osob. Hodí se jako restaurace na svatební hostinu Benecko. V prostoru restaurace lze připravit tabuli pro 4 až 80 osob. Venkovní terasa pak kapacitu navyšuje až na 120 lidí. Těšit se můžete na komfortní posezení a skvělé jídlo. Pokud však vyrážíte ve více lidech, vyplatí se rezervace restaurace Benecko, aby pro vás vše mohlo být nachystáno.

Benecká restaurace vás osloví milým personálem a příjemnou atmosférou, skvělými pokrmy a také okolní přírodou.

Předchozí článekLaserové rytí předmětů: Spolehlivé řešení pro reklamní předměty
Další článekMrazící kontejner: Prodej a pronájem kvalitních kontejnerů