Mrazící kontejner: Prodej a pronájem kvalitních kontejnerů

0
21

Lodní kontejnery jsou ideálním řešením pro přepravu různých nákladů. K dispozici jsou kromě jiného mrazící a chladící kontejnery, ať už k prodeji či pronájmu. Díky široké nabídce můžete vybrat přesně to pravé pro své potřeby.

Contents

Mrazící kontejner

Mrazící kontejner můžete najít v různých velikostech. Kromě rozměrů můžete zvolit také stav kontejneru. Každý z nich je spolehlivý a prověřený. Jednou z možností jsou samozřejmě nové kontejnery, které nabízí tu nejvyšší kvalitu. Kromě toho jsou však nabízeny také použité kontejnery. Ty jsou pouze po jedné cestě a stále si tak zachovávají své špičkové vlastnosti. Objevit se mohou pouze drobné oděrky z přepravy, které však nijak neovlivňují funkčnost kontejneru.

Chladící kontejner

Další variantou v nabídce je chladící kontejner. I u tohoto typu můžete vybírat z různých rozměrů a nových či použitých kontejnerů. Všechny dodávané chladící i mrazící kontejnery jsou odzkoušené a plně funkční. Vybaveny jsou profesionální chladící technikou firmy DAIKIN, CARRIER, nebo THERMOKING. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv, můžete se spolehnout na bezproblémovou funkčnost a kvalitní produkt.

Chladící kontejner pronájem

Pokud nepotřebujete kontejnery zakoupit, nabízí se i jiná varianta. Stačí z nabídky vybrat vhodný mrazící či chladící kontejner. Pronájem je pak možností pro každého, kdo hledá kontejnery pouze pro krátkodobé využití. Kromě služeb prodeje a pronájmu je samozřejmostí také přeprava zakoupených či pronajatých kontejnerů na místo určení, a to po celém světě. Služby tak může využít každý, ať už je odkudkoliv.

Široká nabídka kvalitních kontejnerů v kombinaci se spolehlivými službami vám dává skvělou možnost, jak sehnat potřebné lodní kontejnery pro různé potřeby. Nabízeny jsou lodní, skladové i modifikované kontejnery.

Předchozí článekRestaurant Benecko: Udělejte si výlet za skvělým jídlem
Další článekProdej zavedené firmy: Nový investor čeká na vaši nabídku